Една блага вест отеква през вековете, от преди около 2000 години до наше време. Обещава “голяма радост” и мир на всеки който я приеме. Какво може да означава тя за теб?
Преди 2000 години небето изигра своят ход – то запали своите огньове… Нужно ли е да чакаме до другата година, за да видим отново проблясъка на тази небесна вест?